Mūsų komanda

Meet the Numerique revenue revolutionaries

Mes tikime, kad turime talentingą savarankiškai pradedančiųjų komandą, kuri nori pasiekti geriausių rezultatų mūsų klientams

Kuo mes tikime

Mes tikime, kad pasaulis taps geresnis

Tai pasiekiame didindami įtakingų įmonių mastelį. Mūsų tikslas – reklamuoti savo klientų prekės ženklus ir veiksmingai skleisti jų žinią visame pasaulyje. Atsisakome tenkintis su esama padėtimi, nuolat siekdami plėsti savo verslą tokiu pat sąžiningumo lygiu, kokį naudojame siekdami sustiprinti savo klientų įmones.

Skaidrumas

Atsakomybė

Tobulėjimas

Ambicija

Vykdomoji komanda

„Esame pasiryžę pritraukti išskirtinius talentus iš viso pasaulio, nenuilstamai siekdami suteikti aukščiausio lygio priežiūrą savo gerbiamiems klientams. „Qiip“ organizacinė kultūra sukasi aplink pagrindines vertybes: pasitikėjimą, skaidrumą, bendradarbiavimą, įsipareigojimą ir aistrą.

Google Ads Specialistė
Isabel Warren

Vadovavimas

VP of Operations
VP of Sales
Head of Customer Success
Digital Marketing Manager
Lead Digital Strategist
Head of Search Engine Marketing

Mūsų misija

Mūsų misija lemia beveik viską, ką darome; teigiamai paveikti 3 000 000 žmonių visame pasaulyje, bendradarbiaujant su mokslininkais, inžinieriais, įmonėmis ir ne pelno siekiančiomis organizacijomis, siekiant pažangos ir paspartinti gyvenimą keičiančių naujovių diegimą.

Ištirkite galimybes su mumis šiandien

Prisijungimas prie „Qiip“ reiškia prisijungimą prie mūsų šeimos. Dirbdami kartu kurdami rinkodaros kampanijas, prioritetą teikiame ne tik savo komandos narių sėkmei, bet ir jų šeimų gerovei.